7 روز تضمین قیمت

فروشگاه لوازم خانگی فلوره همواره یکی از مزیت های خود نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های سطح شهر را ارائه قیمت های رقابتی اعلام نموده است، لذا فروشگاه با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود هفت روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده تعیین نموده که بر اساس آن، چنانچه مشتری تا هفت روز پس از خرید، اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از 2 ساعت)، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد.
لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا 24 ساعت می باشد .
توجه: به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه لوازم خانگی فلوره کالاهای اصل و شرکتی، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالای پشت ویترینی، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها فروشگاه های معتبر و شناخته شده و دارای پروانه کسب می باشد.
توجه: تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا فروش ویژه های فروشگاه لوازم خانگی فلوره و فروش ویژه، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که سایر فروشگاه های معتبر برای مقاطع خاص و مدت زمان مشخص در نظر می گیرند، نخواهد شد.
شروط استفاده از هفت روز تضمین قیمت:
1. از شرایط اصلی استفاده از تضمین قیمت این است که کالا از نظر مدل، رنگ، سایز، گارانتی، و سایر مشخصات فنی، دقیقاً مشابه کالای خریداری شده از فروشگاه لوازم خانگی فلوره باشد.
2. از دیگر شرایط لازم برای استفاده از این تضمین، موجود بودن کالا در سایت یا فروشگاه مورد نظر و ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز می باشد.
3. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، ملاک تضمین قیمتی قیمت نهایی کالا با لحاظ هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل یا ارزش افزوده خواهد بود.