هفت روز تضمین خرید

فروشگاه لوازم خانگی فلوره با اطمینان از عملکرد خود و جهت تامین رضایت  مشتریان محترم، تمام خریدهای صورت گرفته را تا 7 روز تضمین می نماید، این  گارانتی شامل تمام موارد زیر می باشد:
تضمین قیمت: ما تضمین می کنیم کالای فروخته شده با بهترین قیمت ممکن ارایه شده است.
نضمین اصالت: ما تضمین می کنیم کالای فروخته شده، کالای اصلی، شرکتی و دارای گارانتی اصلی است.
تضمین مغایرت: ما تضمین می کنیم کالای فروخته شده هیچگونه مغایرتی با کالای مشاهده شده در سایت فروشگاه لوازم خانگی فلوره ندارد.
تضمین استرداد: ما تضمین می کنیم چنانچه مشتری از خرید خود منصرف گردید و بسته بندی کالا باز نشده باشد تا 7 روز مهلت استرداد کالا را خواهد داشت.
جهت آگاهی از شرایط استفاده از تضمین های فوق خواهشمند است، توضیحات زیر را مورد توجه قرار دهید.
فروشگاه لوازم خانگی فلوره همواره یکی از مزیت های خود نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های سطح شهر را ارائه قیمت های رقابتی اعلام نموده است، لذا فروشگاه با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود هفت روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده تعیین نموده که بر اساس آن، چنانچه مشتری تا هفت روز پس از خرید، اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از 2 ساعت)، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد.
لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا 24 ساعت می باشد .
توجه: به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه لوازم خانگی فلوره کالاهای اصل و شرکتی، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالای پشت ویترینی، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها فروشگاه های معتبر و شناخته شده و دارای پروانه کسب می باشد.
توجه: تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا فروش ویژه های فروشگاه لوازم خانگی فلوره و فروش ویژه، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که سایر فروشگاه های معتبر برای مقاطع خاص و مدت زمان مشخص در نظر می گیرند، نخواهد شد.
شروط استفاده از هفت روز تضمین قیمت:
1. از شرایط اصلی استفاده از تضمین قیمت این است که کالا از نظر مدل، رنگ، سایز، گارانتی، و سایر مشخصات فنی، دقیقاً مشابه کالای خریداری شده از فروشگاه لوازم خانگی فلوره باشد.
2. از دیگر شرایط لازم برای استفاده از این تضمین، موجود بودن کالا در سایت یا فروشگاه مورد نظر و ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز می باشد.
3. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، ملاک تضمین قیمتی قیمت نهایی کالا با لحاظ هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل یا ارزش افزوده خواهد بود.
مشتریان محترم فروشگاه لوازم خانگی فلوره  هفت روز فرصت دارند نسبت به بررسی اصل بودن کالا و گارانتی آن از شرکت های اصلی و خدمات پس از فروش آن اقدام نمایند. در صورت وجود هر گونه مشکل در اصالت کالا و یا گارانتی آن مشتریان به راحتی می توانند کالای خریداری شده را عودت نمایند.
جهت اطمینان از اصالت کالای خریداری شده به نکات ذیل دقت نمایید:
1. کالاهای خریداری شده دارای کارت یا برچسب گارانتی اصلی هستند و گارانتی های اصلی مرتبط به هر شرکت در وب سایت آن شرکت معرفی گردیده است.
2. در صورتی که کالا یا گارانتی آن اصل نباشد، شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش، تحت هیچ شرایطی کالا را نصب و گارانتی نمی کند، لذا نصب کالا توسط شرکت، تایید کننده اصالت کالا و گارانتی آن می باشد.
3. یکی دیگر از راه های تشخیص اصالت یک کالا، استعلام از شرکت تولید از طریق اتحادیه مرتبط با هر محصول می باشد، با ارجاع کالا به آنها می توانید از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل فرمایید.
در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده متفاوت باشد، مشتریان هفت روز فرصت دارند تا نسبت به تعویض یا استرداد  آن اقدام نمایند. اولین قدم برای اینکار اعلام مکتوب مشکل به فروشگاه در بازه زمانی هقت روز می باشد. در این موارد در صورتی که کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا وجه پرداختی مسترد می گردد.
شروط استفاده از هفت روز گارانتی مغایرت:
1. مشتریان موظف اند که هنگام تحویل گرفتن کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده مطابقت دهند و در صورت وجود اشکال آن را تحویل نگرفته و مسترد نمایند.
2. مشتریان محترم موظف هستند چنانچه بررسی مظابقت کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، قبل از باز نمودن بسته بندی، ابتدا مشخصات کالا را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایند. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا استرداد آن وجود ندارد.
3. کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.
4. با توجه به آنکه عکس کالا ها صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم، مشخصات فنی درج شده در وب سایت می باشد.
در صورتی که مشتریان فروشگاه لوازم خانگی فلوره، به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، تا هقت روز فرصت دارند تا کالای خریداری شده را عودت نمایند.
شروط لازم برای استفاده از هفت روزه عودت محصول:

1. محصول خریداری شده از بسته بندی خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناس فروشگاه برسد.

2. کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

3. در مواردی که استرداد محصول از طریق پست یا باربری قرار است انجام گردد، کالا حتماً می بایست “بیمه” گردد و این مورد در قبض پستی قید شود .علاوه بر آن لازم است محصول به نحوی بسته بندی شود تا خود کالا و یا بسته بندی آن در حین ارسال آسیبی از نظر فنی و یا ظاهری نبیند. زیرا اگر کالا یا بسته بندی آن در حین ارسال به هر نحوی دچار آسیب، خدشه و یا ایراد ظاهری گردد، امکان استرداد آن وجود نخواهد داشت و هیچگونه مسئولیتی بر عهده فروشگاه نخواهد بود.

1: در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف 48 ساعت کاری پس از تایید کارشناس فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد.
2: در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.
3: امکان عودت کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از تکمیل سفارش می باشد.