درباره فروشگاه فلوره

توسعه اینترنت، روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز افراد این روش خرید را منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏ دانند. ویژگی‏‏‏ ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏ های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏ کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏ و به روز زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏ های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‏‏‏ های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏ دارند .

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏ های جدیدی وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی، بدون تحقیق و بررسی آنلاین اقدام می‏ کند. مشتریان این گونه کالاها پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏ برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏ کند و مایل است دقیق‏ تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏ گمان خرید به روش‏های نو‏تر، هوشمندانه‏ تر و البته لذت‏‏ بخش‏ی را می‏ طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‏ های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏ ‏های اینترنتی افزوده می‏‏ شود.

فرایند انتخاب و خرید کالا و تجهیزات آشپزخانه به عنوان کالایی به شدت تخصصی و در عین حال مصرفی در دل هر آشپزخانه ای، همواره پیچیدگی‏‏‏ های فراوانی داشته و در عین حال به دلیل هزینه‏‏‏ های نسبتا بالا، حساسیت بسیاری برای مشتریان آنها دارد. با پر رنگ‏‏ تر شدن نقش و کاربرد این طبقه از کالا در زندگی امروزی و خلق شدن محصولات جدید با کاربردهایی نو و در عین حال ضروری برای همگان، انتخاب و خرید این دسته از کالاها هر روز با اهمیت‏‏ تر می‏‌شوند.

فروشگاه فلوره مرجع تخصصی، نمایشگاه و فروشگاه بزرگ اینترنتی لوازم و تجهیزات آشپزخانه در ایران است. جدیدترین کالاها در این صنعت با تنوعی بی‏ نظیر در گروه‏‏ های مختلف ماننده اجاق گازهای صفحه ای، اجاق گاز های فردار، هود آشپزخانه، فر توکار، ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر در فروشگاه لوازم خانگی فلوره عرضه می‏‏‏ شوند.

فروشگاه فلوره با در اختیار داشتن سهم عمده‏ ‏ای از بازار عرضه اینترنتی کالای لوازم و تجهیزات آشپزخانه در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید،  نهایت تلاش خود را می‏‏ کند تا کاربران و مشتریان کابین کالا ب‏‏توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت فلوره را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان است.

همواره یکی از اولویت‏ های فروشگاه فلوره، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که کاربران، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. فروشگاه فلوره از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت فروشگاه فلوره و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏ترین و با اولویت‏‏‏ ترین موضوعات بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏ روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت فلوره، خدماتی شایسته و تجربه‏‏ ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

فروشگاه فلوره با درک اهمیت خرید برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏های قابل توجهی را در قالب طرح‏‏ های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏ گیرد.