اگر پرسش شما در سوالات متداول نبود، از طریق فرم زیر به ما پیام بدهید.

اطلاعات تماس

50 خیابان 52 خیابان
بروکلین، نیویورک 10022
ایالات متحده

+1322224332
+4643758533

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها .

ارسال یک پیام به ما

  از کجا بفهمم کالایی در فروشگاه فلوره موجود است؟

  تمام کالاهایی که در وب سایت فروشگاه فلوره، وضعیت آنها موجود در انبار درج شده است، در انبار فروشگاه موجود می باشند و به صورت خودکار میزان موجودی نمایش داده می شود و در صورت عدم موجودی در صفحه محصول ” موجود نیست” درج می گردد.
  در این مرحله همکاران ما در کمتر از دو ساعت از زمان ثبت و به جریان افتادن سفارش، وضعیت موجودی و قیمت را بصورت تلفنی، ایمیل و پیامک به اطلاع شما می رسانند.
  لذا شما کافی است به وضعیت موجودی کالا در وب سایت نگاه کرده و برای اطلاع از آخرین وضعیت، ثبت سفارش نمایید. ثبت سفارش می تواند بصورت با عضویت و یا بدون عضویت باشد و حداکثر زمان لازم برای آن 2 دقیقه می باشد. در ضمن ثبت سفارش هیچ هزینه ای در بر نخواهد داشت.

  آیا قیمتهای سایت فروشگاه فلوره به روز است؟

  بله، ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد و قیمت نهایی در ثبت سفارش درج می شود.

  آیا امکان تخفیف روی قیمتهای سایت وجود دارد؟

  با توجه به اینکه همه محصولات در فروشگاه فلوره دارای تخفیف بوده و کمترین قیمت در بازار لوازم خانگی را دارند متاسفانه امکان هیچ تخفیفی بر روی قیمت های درج شده وجود ندارد.

  آیا امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد؟

  با توجه به اینکه فاکتور پس از ثبت سفارش قابل رویت است لذا قبل از پرداخت امکان مشاهده و چاپ سفارش وجود دارد و شما می توانید از آن به عنوان پیش فاکتور استفاده کنید و قیمت درج شده تا وقتی که قیمت محصول در سایت تغییر نکرده است، معتبر می باشد. قیمت نهایی محصولات در هنگام پرداخت ملاک عمل می باشد. فاکتور نهایی بلافاصله پس از پرداخت به ایمیل شما ارسال می گردد.

  آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

  هدف این  فروشگاه آنلاین فلوره ارایه محصولات و خدمات به صورت غیر حضوری است،لذا فوش حضوری امکان پذیر نمی باشد.

  آیا می توانم کالا را درب شرکت تحویل بگیرم؟

  با توجه به این که تحویل کالا به صورت رایگان است و هماهنگی جهت تحویل درب شرکت ها میسر نمی باشد، لذا تجویل فقط در محل تعیین شده توسط مشتری امکانپذیر است.